Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Korfu Havalimanı

Korfu şehri veya yeni ismiyle Kerkira olarak da bilinen şehir, en önemli yunan adalarından biridir. İyon denizinde ki adaların içinde bu kadar merkezi olmasının sebebi kuşkusuz havalimanıdır. Tarih boyunca bir çok yabancı gücün hüküm sürdüğü Korfu adasında en uzun süre kalan milletler Venedikliler ve İngilizlerdir. Havalimanı devlet kontrolüdür ve en yoğun zamanını yaz aylarında yaşar. Nisan’da açılan sezon Ekim’e kadar devam eder. Havalimanı’nın bir diğer adı da Ioannis Kapodistrias Uluslararası Havalimanıdır.Havalimanı Olympic Havayolları ve Aegean Havayolları’nın ana güzergahıdır. Bu alan Korfu şehrinin 2 kilometre kadar güneyinde kalır. Sene içinde ağırlanan yolcu sayısı ortalaması geçtiğimiz yıllarda 1.5 milyonu geçmiştir. Korfu Adası’nı gezmek ve yaz tatilinizde hem zaman hem nakitten tasarruf etmek istiyorsanız hemen şimdi bir rezervasyon yaptırın ve kendinize kiralık bir araç ayarlayın.

Adanın batı tarafı plajları genelde kumsalları doğu tarafı ise görece daha ılık sularıyla ünlüdür. 10’dan fazla plajıyla Korfu turistlere sezon boyunca bütün plajlarında standart hizmetleri sunar. Duş kabinleri, sahil büfeleri gibi yapılar her plajda bulunmaktadır.
Ayrıca adada bir kaç kaydırak ve parkurdan oluşan bir Aqualand bulunmaktadır. Yunanistan’ın her yerinde olduğu gibi zeytin bahçeleri ve zeytinyağlı yemekleriyle ünlü olan Korfu mutfağı ziyaretiniz sırasında size unutamayacağınız tatlar sunacaktır. Korfu adasında geçireceğiniz tatil boyunca Kaza Hasarından Feragat, Hırsızlık Sigortası, Sınırsız Kilometre hakkı gibi anlaşmalarda araç kiralama rezervasyonunuza dahil olacaktır.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.